KONST / Litografier / Färglitografi 13183340
nr 1318 3340
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/100, daterad -80. Motivet: 38x27 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 6 april 2020
kl 19:13:05